search

Zastosowanie

Zachowanie/uczucia :

Przesada w samodyscyplinie i samokontroli, surowość wobec siebie, tendencja do umartwiania się, odmawianie sobie wszelkiej przyjemności, odczuwanie lęku przed własnymi uczuciami, życie wypełnione bezradosnym obowiązkiem. Występuje sztywność zasad i dążenie do perfekcjonizmu.

Ekstrakt z Wody źródlanej jest dla osób mających skłonność do perfekcjonizmu. Ludzie ci mają poczucie, że bez względu na sytuację muszą postępować dokładnie według zasad, określonych teorii, poleceń , rozkazów. Chęć osiągnięcia doskonałości i wynikająca z niej autokontrola i samodyscyplina może sprawiać, że stają się mało elastyczni. Rzadko pozwalają sobie na odstępstwa. Nie potrafią być spontaniczni i mogą mieć trudności w doświadczaniu przyjemności.

Esencję tą można nazwać eliksirem życia .

Typ:

Asceta, fanatyk, cierpiętnik, introwertyk ,dogmatyk, perfekcjonista , osoba o skostniałych poglądach 

Możliwe objawy lub choroby :

napięcie , nerwica, nerwica natręctw, reumatyzm , choroby wątroby i woreczka żółciowego , stany zapalne , bóle różnego pochodzenia.

Dawkowanie :

O ile terapeuta nie zaleci inaczej 3-4 krople 3 razy dziennie.  Najlepiej  wkroplić do filiżanki z wodą i popijać małymi łykami.

Działanie
Przywraca elastyczność myślenia i działania. Pozwala odstąpić od imperatywu zasad i reguł, jeże li wymaga tego sytuacja.

Healingherbs
0 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople

Woda źródlana (Rock Water)

43,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,00 zł

Przywraca elastyczność myślenia i działania. Pozwala odstąpić od imperatywu zasad i reguł, jeże li wymaga tego sytuacja.

Osoby potrzebujące tej esencji cechuje chorobliwa samodyscyplina , za duże wymagania w stosunku do siebie , nie akceptują one własnych potrzeb.

Forma
Pojemność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.