search

Zastosowanie

Zachowanie/uczucia :

brak szczęścia, wrogość, złość, uraza i chęć zemsty, skłócenie z losem, poczucie oszukania lub niesprawiedliwego  potraktowania przez los, obwianie innych, bez podstawne oczekiwania, nieprzejednanie, obraza, pretensje .Tendencja do użalania się nad sobą, poczucie krzywdy, zgorzknienie.

Wierzba jest dla ludzi doświadczających żalu i poczucia krzywdy. Mogą czuć się poszkodowani przez los, wykorzystani, oszukani. Stają się wtedy zgorzkniali, czasem złośliwi w wypowiedziach. Mogą się też czuć odrzuceni i wtedy możesz rozważyć zastosowanie Cykorii.

Esencja pomaga przejąć odpowiedzialność za własny los.

Typ :

zgorzkniały, złośliwy, zgryźliwy, rozczarowany, obrażony, zazdrosny 

Możliwe objawy lub choroby :

choroby żołądka i jelit ,wrzody , choroby wątroby 

Dawkowanie :

O ile terapeuta nie zaleci inaczej 3-4 krople 3 razy dziennie.  Najlepiej  wkroplić do filiżanki z wodą i popijać małymi łykami.

Działanie
Pomaga wybaczać. Ludziom zgorzkniałym przywraca poczucie humoru i dystans do spraw. Pomaga dokonać analizy własnego postępowania i zrozumieć, że my sami może my być również odpowiedzialni za konflikty i niepowodzenia, które nas spotykają.

Healingherbs
4 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople

Wierzba biała (Willow)

43,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,00 zł

Osobą zgorzkniałym pomaga wybaczyć, przywraca poczucie humoru i dystans do spraw. Pomaga dokonać analizy własnego postępowania i zrozumieć, że my sami możemy być również odpowiedzialni za konflikty i niepowodzenia, które nas spotykają. Dla tych których dotknęły przeciwności losu lub nieszczęścia i trudno im je zaakceptować be narzekania lub urazy. Dla osób , które czują, że nie zasłużyły na tak wielką próbę , że była niesprawiedliwa i przez to czują się rozgoryczeni . Często wykazują mniejsze zainteresowanie i mniejszą aktywność w sprawach , które do tej pory ich cieszyły 

Forma
Pojemność
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Powinno Ci się spodobać

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.