search

Zastosowanie
Wstyd, poczucie nieczystości, obrzydzenia lub wstręt do spraw związanych z cielesnością, seksualnością.

Jabłoń płonka jest ekstraktem o oczyszczającym działaniu. Zalecany jest dla ludzi, którzy czują się nieczyści i mają negatywny obraz siebie, czasami powodujący uczucie nienawiści do siebie, obrzydzenia, wstrętu do swojego ciała. Ludzie ci mogą doświadczać również wstydu lub złości w Związku ze swoją cielesnością, seksualnością (np. Nie akceptują swoich potrzeb, popędów, preferencji seksualnych, lub ogólnie faktu dojrzewania). Mogą rozwinąć w sobie objawy nerwicowe, natręctwa (np. Ciągłe mycie rąk lub kąpiele, itp.), jadłowstręt. Ekstrakt ten pomaga również w przypadku wstydu na skutek i zażenowania wskutek posiadanych dolegliwości somatycznych (np. Widocznych zmian skórnych, blizn, wydzielania nieprzyjemnego zapachu, itd.).

Działanie
Pomaga poradzić sobie z negatywnymi myślami na swój temat i związanymi z nimi emocjami. Pozwala pełniej cieszyć się swoją cielesnością, seksualnością. Zmniejsza poczucie obrzydzenia, wstydu. Ekstrakt ten stosuje się też często zewnętrznie: do przemywania skóry, w formie kompresów, kąpieli. Wchodzi również w skład Rescue Cream.

Healingherbs
0 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople

Jabłoń płonka (Crab Apple)

43,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 40,00 zł

Pomaga poradzić sobie z negatywnymi myślami na swój temat i związanymi z nimi emocjami. Pozwala pełniej cieszyć się swoją cielesnością, seksualnością. Zmniejsza poczucie obrzydzenia, wstydu.

Forma
Pojemność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.