• -5%
  • Nowy
search

Rescue możesz stosować we wszystkich sytuacjach stresowych, takich jak egzamin, rozmowa kwalifikacyjna, występ publiczny, wizyta u dentysty albo planowany zabieg medyczny. Jest zalecany dla ludzi żyjących w dużym napięciu i pośpiechu. Pomaga w czasie kryzysu emocjonalnego, po rozpadzie Związku, utracie pracy, w żałobie lub doświadczeniach związnych z traumą.

Oryginalna receptura Rescue zawiera pięć spośród 38 ekstraktów kwiatowych: Niecierpka, śliwę , śniedka, posłonka, Powojnika.

RESCUE PASTILLES to pyszne pastylki do żucia o porzeczkowym smaku, dostępne w opakowaniu o pojemności 50gr. Nie zawierają alkoholu ani cukru i są szczególnie lubiane przez dzieci. Pudełko z zatrzaskującym się wieczkiem jest bardzo praktyczne i łatwe w otwieraniu. Spożycie jednej pastylki jest ekwiwalentem przyjęcia 4 kropli Rescue Remedy, czyli jednokrotnej dawki stosowanej doraźnie w sytuacjach stresowych.

Dawkowanie
Doraźnie, w sytuacji podwyższonego napięcia emocjonalnego, żuć jedną pastylkę . Można powtórzyć po kilku lub kilkunastu minutach w zależności od potrzeby.

Zalecenia
* ataki paniki, fobie,
* skłonność do "puszczania nerwów" lub utraty kontroli nad swoim zachowaniem,
* silne napięcie przed stresującym wydarzeniem, takim jak egzamin, wystąpienie publiczne, wizyta w sądzie, itp.
* uczucie szoku, przerażenia lub odrealnienia u osób, które uczestniczyły lub były świadkiem wypadku,
* skutki chronicznego stresu, objawiające się w postaci napięcia, poirytowania,
* dla osób, które mają skłonność do regulowania napięcia psychicznego za pomocą używek lub kompulsyjnych zachowań (palenie papierosów, nerwowe objadanie się ),
* kierowcy przeżywający napięcie w czasie prowadzenia auta

Skład
substancje słodzące (sorbitol, maltitol, izomalt, ksylitol), stabilizator (guma arabska), olej słonecznikowy, wosk pszczeli, esencje kwiatów: (posłonka kutnerowatego, śniedka baldaszkowatego, niecierpka, śliwy wiśniowej, powojnika pospolitego). Zawierają substancje słodzące i śladowe ilości glutenu.

Nelsons

Opis

Zawartość alkoholu:
Bez alkoholu
Forma:
Pastylki
Masa:
50 g

RESCUE PASTYLKI 50gr porzeczka

31,00 zł
29,45 zł Zniżka 5%
Brutto

RESCUE PASTILLES to pyszne pastylki do żucia o porzeczkowym smaku, dostępne w opakowaniu o pojemności 50gr. Nie zawierają alkoholu ani cukru i są szczególnie lubiane przez dzieci. 

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.