• -5%
  • Nowy
search

 RESCUE PLUS LOZENGE DROPSY 42g

RESCUE plus lozenge dropsy Bach Original Rescue to pyszne dropsy  o pomarańczowym  smaku, dostępna w opakowaniu o pojemności 42g. Nie zawierają alkoholu ani cukru, są chętnie przyjmowane przez dzieci. Spożycie jednej drażetki jest ekwiwalentem przyjęcia 4 kropli Rescue Remedy, czyli jednokrotnej dawki stosowanej doraźnie w sytuacjach stresowych. Poręczne opakowanie  jest bardzo praktyczne i łatwe w użyciu również podczas podróży.

Po raz pierwszy w długiej i pełnej sukcesów historii marki, RESCUE® rozpoczyna ekscytującą nową serię o nazwie RESCUE PLUS®, który zawiera witaminy i minerały oprócz unikalnej kombinacji esencji pierwszej pomocy.

RESCUE plus lozenge dropsy :zawiera pięć spośród 38 ekstraktów kwiatowych :(Posłonek kutnerowaty, Powojnik pnący, Niecierpek pospolity, Śliwa wiśniowa, Śniedek baldaszkowaty).Zawiera również wit.B12 i wit.B5 które są odpowiedzialne przede wszystkim za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, są również pomocne w uczeniu się i skupieniu uwagi .Ta kombinacja witamin z grupy B została specjalnie wybrana, aby wspierać codzienną pracę nawet w szczególnie trudne dni.

Rescue® spokój, większa wydajność witamin!

Pyszne pastylki (naturalny smak pomarańczy), Rescue® Plus to formuła wzbogacona o witaminy B5 i B12, które pomagają poprawić sprawność intelektualną i funkcje psychologiczne.

RESCUE REMEDY to oryginalna receptura Bacha, która tonizuje napięcie psychiczne i chroni przed skutkami silnego stresu. Doraźne stosowanie Rescue Remedy ułatwia funkcjonowanie w trudnych chwilach lub w kryzysie.

Rescue możesz stosować we wszystkich sytuacjach stresowych, takich jak egzamin, rozmowa kwalifikacyjna, występ publiczny, wizyta u dentysty albo planowany zabieg medyczny. Jest zalecany dla ludzi żyjących w dużym napięciu i pośpiechu. Pomaga w czasie kryzysu emocjonalnego, po rozpadzie związku, utracie pracy, w żałobie lub doświadczeniach związanych z traumom.

Oryginalna receptura Rescue zawiera pięć spośród 38 ekstraktów kwiatowych: niecierpka, śliwę , śniedka, posłonka, powojnika.

Produkty z serii RESCUE REMEDY są  dostępne:

* w buteleczkach 10  i 20 ml z zakraplaczem

* w buteleczkach 20 ml z atomizerem

* w postaci pastylek do żucia

* w kremie i żelu do zewnętrznego stosowania

Dawkowanie : ESCUE PLUS LOZENGE DROPSY 42g

Doraźnie, w sytuacji podwyższonego napięcia emocjonalnego, zażyć jedną drażetkę . Można powtórzyć po kilku lub kilkunastu minutach w zależności od potrzeby.

Nie zawiera sztucznych dodatków. Odpowiedni dla osób stosujących dietę wegeteriańską i wegańską.

Zalecenia

* ataki paniki, fobie,

* skłonność do "puszczania nerwów" lub utraty kontroli nad swoim zachowaniem,

* silne napięcie przed stresującym wydarzeniem, takim jak egzamin, wystąpienie publiczne, wizyta w sądzie , itp.

* uczucie szoku, przerażenia lub odrealnienia u osób, które uczestniczyły lub były świadkiem wypadku,

* skutki chronicznego stresu, objawiające się w postaci napięcia, poirytowania,

* dla osób, które mają skłonność do regulowania napięcia psychicznego za pomocą używek lub zachowań kompulsywnych (palenie papierosów, nerwowe objadanie się),

* kierowcy przeżywający napięcie w czasie prowadzenia auta

Skład:

Środki słodzące (izomalt, maltitol, ksylitol, glikozydy stewiolu), kwas cytrynowy, woda, naturalne aromaty (aromat czarnego bzu, pomarańczowy), kwas pantotenowy (wapń D pantotenian, B5), witaminę B12 (jako cyjanokobalamina) kolorze naturalnym (beta-karoten),esencje kwiatów: :(Posłonek kutnerowaty, Powojnik pnący, Niecierpek pospolity, Śliwa wiśniowa, Śniedek baldaszkowaty).

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni C w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Nelsons
30 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Bez alkoholu
Forma:
Pastylki

RESCUE PLUS LOZENGE DROPSY 42g

28,00 zł
26,60 zł Zniżka 5%
Brutto

RESCUE plus lozenge dropsy Bach Original Rescue to pyszne dropsy  o pomarańczowym  smaku, dostępna w opakowaniu o pojemności 42g. Nie zawierają alkoholu ani cukru, są chętnie przyjmowane przez dzieci.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Powinno Ci się spodobać

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.