search

Oprawa miękka. . ilość stron: 246 + 24 kolor.

Recenzje:

To my sami jesteśmy odpowiedzialni za stan swojego zdrowia - trudno zaakceptować tą prawdę , ale jej uznanie jest pierwszym krokiem do lepszego życia. Nasz charakter, nawyki, psychika, emocje kształtują los każdego z nas. Terapia Bacha harmonizuje wewnętrzny świat doznań i przeżyć , uaktywnia siły witalne. Swoją książkę Igor Pietkiewicz napisał ze znawstwem i pasją. Przeczytajcie ją koniecznie!

red. Renata Arend-Dziurdzikowska

 

Książka pomaga czytelnikowi w dokonaniu analizy własnej osobowości i przeniesieniu na jego stan psychiczny uwagi, zazwyczaj skoncentrowanej tylko na objawach choroby. Autor w bardzo przystępnej formie, jasnym językiem wprowadza w terapię dr. Bacha - ułatwiającą odkrywanie swojego wnętrza, zrozumienie przyczyn niepowodzeń , chorób. Terapia ekstraktami kwiatowymi Bacha może bardzo skutecznie wspierać leczenie wszelkich dolegliwości fizycznych, jak również zaburzeń psychicznych. Warto więc , aby Książka przedstawiająca w zrozumiały sposób tą holistyczną metodę znalazła się w rękach osób szukających pomocy, a także tych, którzy chcą zadbać o profilaktykę zdrowia.

dr n. . med. Stafania Szantyr-Powolny, pediatra

 

Z przyjemnością rekomenduję terapię biorącą moc nie z reakcji chemicznych leków konwencjonalnych, ale z sił natury, które rośliny czerpią z ziemi, energii słońca i powietrza, przetwarzając we własną, niepowtarzalną energię kwiatów. Terapia ta, stosunkowo mało jeszcze znana w Polsce, ma na świecie swoje ośrodki i instytuty. Trafia również jako przedmiot wykładów na wyższe uczelnie. Nie należy jej utożsamiać z ziołolecznictwem ani aromaterapią , choć wykorzystuje potencjał energetyczny roślin, czerpany ze świeżo zerwanych kwiatów metodą słoneczną i termiczną. Posługuje się kondensatami energii uzyskanymi sposobem homeopatycznym, zaś nad prawidłowością tych procesów czuwa Dr E. Bach Centre. Terapia Bacha jest godna uwagi - wspomaga i przyspiesza proces psychoterapii i autoterapii, nie wywołuje skutków ubocznych, nie uzależnia, dobrze łączy się z lekami konwencjonalnymi. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić ją czytelnikom. Życzę pożytecznej lektury.

Lucyna Winnicka (aktorka, publicystka)

Medycyna nowej ery (Pietkiewicz)

55,00 zł
Brutto

Książka ta stanowi kompendium wiedzy z metody Bacha i jest podręcznikiem obowiązującym w międzynarodowym Programie Edukacyjnym Bacha w Polsce. Rekomendowana przez The Bach Centre (Oxfordshire, Anglia).

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.