Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Czy to depresja czy nerwica?
Tatrzanka

Odpowiedz z cytatem
Jestem leczona na nerwice lekowa z atakami paniki.Kilku lekarzy potwierdzilo taka diagnoze.Pojawily sie jednak takze trzy glosy,ze moge miec depresje.Chcialabym sie dowiedziec,czy te objawy ktore podam sa charakterystyczne dla jakiejs choroby: pierwszy z nich to nieustanna placzliwosc z byle powodu,z byle sprawy,z byle zdarzenia lub czasem bez powodu ot tak po prostu.DRugi objaw to straszny lek przed choroba psychiczna,przed zwariowaniem,.przed wyladowaniem na oddziale dla psychicznie choroych-momenatmi nawet przekonanie,ze jestem jakas dziwna.Sposrod setek objawow fizycznych pojawila sie tez teraz ostatnio: straszne oslabienie lewej reki i nogi.Konczyny mdleja,nie bola ale sa tak slabe jakby zanikaly mi miesnie.Trwa to juz czwarty dzien i bardzo mnie niepokoi-zaczelam sobie wmawiac udar,zawal albo SM ale lekarz wewnetrzny powiedzial,ze to nerwowe.Mam liczne objawy,liczne problemy ale wiem,ze trzeba walczyc choc mnie jest coraz trudniej i coraz bardziej sie boje,ze jest mi naprawde cos groznego,ze to jednak nie nerwica-mimo wszystkich badan idealnych.....
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG
justyna72
Gość

Odpowiedz z cytatem
Witam. Nie jestem ekspertem ale z tego, co wiem o nerwicy, z wlasnego doswiadczenia i literatury, czesto towarzysza jej objawy depresji. Niesustanne doswiadczanie konflitow wewnetrznych, niepokoj, lek i nerwowosc prowadza do stanow smutku, zmeczenia, tzw. dolkow psychicznych. Ja wiem po sobie, ze dlugotrwale odczuwanie niepokoju, napady dusznosci czy gniewu prowadza do niedotlenienia organizmu i wyczwrpania psychicznego. Moge poradzic jak najwiecej relaksu, dotlenienia, ruchu, organizm wtedy latwiej sie regeneruje.
Pozdrawiam, Justyna
mordeczka

Odpowiedz z cytatem
Droga Tatrzanko nie jestem expertkÂ? w tej dziedzinie ale od 11 latmam nerwic?? i depresj?? ale miom skromnym zdaniem masz typoweobjawy nerwicy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
nerwica lekowo-depresyjna
gwiazdka
Gość

Odpowiedz z cytatem
Very Happy [/b]
Czy to depresja czy nerwica?