Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Moja samotnoÂ???...
AtA
Gość

Odpowiedz z cytatem
CzeÂ???! Jestem tu po raz pierwszy. I w zasadzie nie wiem o czym pisa??. ChciaÂ?abym po prostu wszystko zmieni??. Licz?? na to, Â?e spotkam tu kogoÂ?, kto w jakiÂ? spos??b doda mi siÂ?. M??j optymizm si?? sko??czyÂ?, uÂ?miecham si?? do Â?wiata, bo tego si?? odemnie oczekuje. I tym bardziej to mnie boli. Â?yj??, cho?? dni mi przepÂ?ywajÂ? mi??dzy palcami...Pozdrawiam i czekam na jakÂ?Â? odpowiedÂ?.Pa!
Krzysztof Tokarz

Odpowiedz z cytatem
Hej. pozdrawiam z Krakowa. JeÂ?li chcesz aby ktoÂ? pom??g Ci odezwa sie do Ciebie to warto byoby abyÂ? coÂ? wiecej o sobie opowiedziaa, albo zwr??cia si?? z jakimÂ? zapytaniem, bio tak to moÂ?na powiedzie?? tylko.( a moÂ?e aÂ?) jestem z TobÂ?.
KT
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Paulcia

Odpowiedz z cytatem
to ja Paulcia czekam na ate
AtA
Gość

Odpowiedz z cytatem
Hej Paulcia Laughing pisz?? kr??tko i szybciutko!!! Ciesz?? sie ze napisaÂ?aÂ?! Pozdrawiam Cie goraco, napisz coÂ? o sobie Laughing Jutro- obiecuje napisze wiecej!Cmoki
Paulcia

Odpowiedz z cytatem
pamietaj czekam na ciebie Laughing wejdÂ? na swoja skrzynke pocztowÂ? bo wysÂ?aÂ?am ci prywatna wiadomoÂ??? jest tam m??j e mail i numer gg
Ale gdyby coÂ? poszÂ?o nie tak... to chciaÂ?aÂ? zebym coÂ? o sobie powiedziaÂ?a a wi??c mam na imie Paula mam 18 lat i mature za pasem na ktora nic nie umiem Crying or Very sad i boje sie jej jak cholera Surprised ale moze jakos to b??dzie... od ponad 2 lat mam bulimie wraz z anoreksja te dwie paskudy mnie wyka??czajÂ? ale chce walczyc o siebie nawet um??wiÂ?am sie do lekarza bo wyobraÂ? sobie ze jeszcze nie byÂ?am .. wiem dziwne... tak wiec obie choroby sÂ? we mnie bardzo zakorzenine ale co zrobi?? jakoÂ? Â?y?? musze chociaÂ? juz nie daje rady... chciaÂ?abym Ci jakoÂ? pom??c musimy se Laughing pogadac dlatego daÂ?am ci numer gg:))) wiem ze ty teÂ? mi moÂ?ezs barzdo pom??c a wiesz jak? no wiec po prostu roz,mowÂ? razem jakoÂ? moÂ?e damy rade!! czekam i pozdrawiam Wink
Moja samotność...