Forum FORUM DRBACH.PL Strona G│ˇwna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Agorafobia
... NATALIA ...
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie Very Happy . Jestem tutaj nowa i postanowi┬?am napisa?? o swojej chorobie tzn. o agorafobii. Pierwsze jej objawy mia┬?am w wieku 14 nasila┬?y si?? a┬? tak bardzo ,┬?e nie potrafi┬?am wyj┬??? z domu ,nie m??wi┬?c ju┬? o chodzeniu do szko┬?y. Chodzi┬?am do psycholog??w , psychiatr??w ale nadal choroba nie mija┬?a. Parali┬?uj┬?cy strach i bezradno┬??? spowodowa┬?y w trafieniem do szpitala psychiatrycznego. By┬?am tam oko┬?o 3 miesi??cy. Po wyj┬?ciu z niego by┬?o naprawd?? dobrze ! cieszy┬?am si?? ┬?yciem i bardzo du┬?o czasu sp??dza┬?am poza domem ni┬? w nim , cho?? to przy agorafobii by┬?o nie do pomy┬?lenia poniewa┬? dom traktowa┬?am jako jedyne bezpieczne dla mnie miejsce. Choroba jednak wraca┬?a ale ju┬? nie w tak du┬?ym stopniu . Teraz mam 18 lat i jestem w trakcie kolejnego nawrotu , staram si?? jako┬? z tym radzi?? ale to nie zawsze si?? udaje bo trudno sobie u┬?wiadomi?? ┬?e to tylko moja psychika tak wywo┬?uje tym bardziej ┬?e czuj?? to na sobie , cz??ste b??le g┬?owy ,brzucha , os┬?abienie , uczucie waty w nogach i zawroty g┬?owy to najcz??stsze objawy ,kt??re towarzysz┬? mi codziennie. Mam nadzieje ,┬?e kto┬? z was mia┬?by ochot?? podzieli?? si?? swoj┬? w┬?asn┬? histori┬? tej czy innej choroby. Pozdrawiam Wink
Agorafobia
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu