Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Dwa lata odchudzania poszly na marne
MoniaXXXL

Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie!
Znalazlam dzis przez przypadek Wasze strony i pomyslalam,ze moze to moja ostatnia deska ratunku.Mam 33 lata,trzy i pol roku temu urodzilam coreczke i zyskalam oprocz tego 44 kg wiecej.Przed ciaza mialam ok 10 kilogramow nadwagi/ tak bylo przez cale zycie/.W sumie dalo to 54 kg ! nadwagi.Dodam przy tym,ze mam 174 cm wzrostu.
Pierwsze miesiace po porodzie byly dla mnie straszne.Wiekszosc z moich znajomych miala wrecz ogromna satysfakcje komentujac moja tusze.Znalazlam jednak w sobie sily i zrzucilam w ciagu poltora roku 48 kg!Przez rok udawalo mi sie ta wage utrzymac.Jednak zycie pisze rozne scenariusze....Rok temu z cala rodzina wyjechalam do USA i tutaj dopiero sie zaczelo.Tryb zycia /wiekszosc czasu w samochodzie-zakupy/,inne jedzenie,no i co tu duzo mowic tyle nowych rzeczy do sprobowania spowodowaly,ze po roku pobytu w Stanach mam 96kg! Przed wyjazdem mialam 78.Czuje sie bardzo zle.Nie mam sily na nic.Maz smieje sie ze mnie,ze kazda kobieta,ktora jest szczupla,zawsze bedzie lepsza.Chce mi sie tylko plakac.Za pol roku mamy jechac w odwiedziny do kraju i juz panicznie boje sie reakcji rodziny i znajomych.Co robic!...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
DobrosÂ?awa Galewska
Gość

Odpowiedz z cytatem
http://www.bachcentre.com/found/rp_list.htm
Witam, a to powyÂ?ej to Mi??dzynarodowy Rejestr Praktyk??w zajmujÂ?cych si?? terapiÂ? dr Bacha. R??wnieÂ? w USA. MoÂ?e si?? Pani z kimÂ? w pobliÂ?u skontaktowa??, albo dowiedzie?? si?? gdzie najbliÂ?ej moÂ?e naby?? ekstrakty.
W Pani poÂ?cie sÂ? dwa problemy - tusza i to jak daje Pani sobie rad??, albo nie daje, z reakcjami otoczenia. MyÂ?l??, Â?e to czasem trudne do zniesienia. Dobrze by byÂ?o, starajÂ?c si?? jednoczeÂ?nie poradzi?? sobie z wagÂ?, podnieÂ??? wÂ?asnÂ? pewnoÂ??? siebie, kt??ra - cho?? czasem, wiem, trudno w to uwierzy?? - nie powinna by?? zwiÂ?zana z wyglÂ?dem. Nie pisze Pani jak znosi komentarze otoczenia - zÂ?oÂ?ciÂ?, czy wycofaniem, jak reaguje na nie potem - np. idzie coÂ? zjeÂ???. Dlatego na poczÂ?tek proponowaÂ?abym ekstrakty: z Orzecha wÂ?oskiego - by lepiej poradzi?? sobie z nowÂ? sytuacja, ze zmianami; Modrzew - by podnieÂ??? samoocen??, wiar?? we wÂ?asne zalety; Goryczk?? gorzkawÂ? - jeÂ?li podejmowaÂ?a/podejmuje Pani pr??by, kt??rych efekt wydaje si?? Pani nie wystarczajÂ?cy; JabÂ?o?? pÂ?onka - jeÂ?li darzy Pani samÂ? siebie jakÂ?Â? niech??ciÂ?. Prosz?? poczyta?? o ekstraktach na stronie, moÂ?e znajdzie Pani coÂ? odpowiedniego dla siebie.
A ludzie - c??Â?, czasem dokuczajÂ? innym bo im na to pozwalamy swojÂ? postawÂ?, a czasem dlatego, Â?eby samym poczu?? si?? lepiej ze swoimi niedoskonaÂ?oÂ?ciami. DuÂ?o Â?atwiej ukr??ci?? takie zachowania jeÂ?li wyglÂ?damy (i jesteÂ?my!) na zadowolonych z siebie, nie prezentujemy postawy "ofiary".
Pozdrawiam i Â?ycz?? powodzenia. Prosze napisa?? jak sobie Pani radzi.
D.G.
MoniaXXXL

Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie!

Bardzo dziekuje za odpowiedz i informacje o Rejestrze Praktykow zajmujacych sie terapia dr Bacha.Znalazlam Juz miejsce,w ktorym poszukam pomocy.Oczywiscie postaram sie poinformowac o zmianach w moim zyciu.Mam cicha nadzieje,ze nastapia one szybko.Pozdrawiam Monika. Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Dwa lata odchudzania poszly na marne