Forum FORUM DRBACH.PL Strona G│ˇwna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Po prostu ┬?ycie...
Krysia
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie!
Dzi??kuj?? Panie Igorze za odpowied┬? na m??j poprzedni post pt. " Jak d┬?ugo nale┬?y stosowa?? terapi?? " - pozwoli┬? mi na nabranie wi??kszej ufno┬?ci i cierpliwo┬?ci do ca┬?ego procesu terapii. Nie zrezygowa┬?am przy tym z dotychczaswych metod i w ten spos??b s┬? korzystne efekty ca┬?ego procesu leczenia . Jestem spokojniejsza ,powiedzia┬?a bym nawet pogodniejsza, lepiej ┬?pi?? , mam lepsz┬? koncentracj?? w codziennych sprawach zar??wno w domu jak i w pracy, mam wi??ksz┬? cierpliwo┬??? do dziecka ( typowy pe┬?en energii i "pomys┬???w" 4-latek ).
Ale ┬?eby nie by┬?o tak "r??┬?owo" musz?? przyzna?? , ┬?e pewne moje negatywne emocje, uczucia i problemy nad kt??rymi pracuj?? tj. nadmierna obawa o dziecko i moich rodzic??w ( a jestem jedynaczk┬? i kilka lat temu wyprowadzi┬?am si?? do miejscowo┬?i oddalonej o 300 km ), silny l??k przed przemijaniemi ( pojawi┬? si?? po ┬?mierci babci w grudniu ub.r.), poczucie osamotnienia po przeprowadzce od te┬?ci??w do w┬?asnego wymarzonego domu ( a przecie┬? powinnam by?? szcz??┬?liwa ) , nadmierna obowi┬?zkowo┬??? , poczucie winy gdy nie po┬?wi??cam si?? dla innych w 100 % , gdy odmawiam czego┬? bo np. jestem zm??czona lub po prostu nie moge czego┬? zrobi?? . Z jednej strony chc?? samorealizacji, automomii a z drugiej boj?? si?? odtr┬?cenia , " ukarania izolacj┬?" . Dla wyja┬?nienia , m┬?┬? du┬?o pracuje , mamy bardzo ma┬?o czasu dla siebie a nawet gdy nie jest w pracy najcz??┬?ciej " relaksuje si??" przy komputerze- brak mi poczucia wsp??lnoty , ciep┬?a , wsp??lnych chwil. Czasem mam wra┬?enie ,┬?e jestem na jednej z ostatnich pozycji na jego li┬?cie priorytet??w. Nie chc?? si?? jemu narzuca?? , wymusza?? uczu?? wi??c mimo , ┬?e nie czuj?? sie z tym dobrze robi?? dobr┬? min?? do z┬?ej gry. Ale gdy czsem pr??buj?? co┬? powiedzie?? najcz??┬?ciej s┬?ysz??, ┬?e "jak zwykle co┬? wymy┬?lam". po prostu ┬?ycie... Chcia┬?abym zrobi?? co┬? dla siebie bez poczucia winy . Chc?? samorealizacji i uwolnienia od zale┬?no┬?ci emocjonalnej od bliskich , chc?? by?? z nimi na r??wnych zasadach, chc?? czu?? si?? wa┬?na dla innych nie tylko za to ┬?e co┬? robi?? dla innych ale po prostu za to ┬?e jestem. Te problemy narasta┬?y przez lata wi??c tkwi┬? we mnie naprawd?? g┬???boko.
Przepraszam, ┬?e tak si?? rozpisa┬?am, wi??c przejd?? do pyta?? :
Czy w moim przypadku mieszanka : krpolik. osika, orzech w┬?oski, niecierpek, sosna, kasztanowiec zwyczajny, cykoria jest w┬?a┬?ciwie dobrana . Czy nie powinnam pomy┬?le?? o modrzewiu lub stok┬?osie ? Acha i jeszcze jedno pytanie czy w trakcie przyjmowania siedmiosk┬?adnikowej mieszanki mo┬?na w chwilach gorszych sytuacji zastosowa?? Rescue remedy - czy to nie za du┬?o ? A mo┬?e lepiej przetrzyma?? taki kryzys i poczeka?? a┬? sam przejdzie ? Przepraszam, ┬?e nie rejestruj?? si?? ale nie korzystam z w┬?asnego komputera i poza tym nie chc?? by kto┬? z bliskich czyta┬? moje wiadomo┬?ci. Ufam w swoj┬? wytrwa┬?o┬??? i cierpliwos?? , chocia┬? bywaj┬? trudne dni, tak jak dzi┬?- st┬?d moja potrzeba " wygadania si?? " . Pozdrawiam ciep┬?o !
Po prostu ┐ycie...
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu