Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
PERFEKCJONIZM
GOSC
Gość

Odpowiedz z cytatem
Dzien dobry ja mam do pana takie pytanie czy sklonnosc do perfekcjonalizmu mozna podpiac pod to ze staram sie wygladac idealnie i miec idealnie wysprzatnienty dom przed przyjsciem znajomych wszystko musi byc tak na pokaz slyszalam wiele razy o sobie :ze chce byc najlepsza a w gruncie zeczy taka nie jestem nie potafie podjac decyzj co zrobic z wlasnym zyciem niewiem czy jestem szczesliwa w swoim zwiazku i trzezwo go przeanalizowac bez wrazenia ze cos sobie ubzduralam ... pozatym mam problem z tym ze mowie szybciej niz mysle i do krytycyzmu oraz negatywnego patrzenia na swiat mam wrazenie ze inni odbieraja go pozytywniej jesli ktos mowi ale ladny kwiat to ja ale zaraz zwiednie rowniez lubie pouczac powiem cos a potem mam wyzuty ze powiedzialam za duzo ze tej osobie nie powinnam mysle ze robie poczatkowe dobre wrazenie na ludziach ale jak mnie duzej poznaja to jakos sie oddalaja odemnie pozatym jestem niesmiala w towazystwie i jakas nie dowartosciowana nie znam swojej wartosci przy ludziach wyksztalconych bardzo bogatych lub zajmujacych wysokie stanowisko jestem czuje duzy respekt do tych ludzi nie potrafie sie naturalnie zachowywac staram sie byc lepsza niz jestem co w gruncie zeczy sprawia ze robie sie nie naturalna mam zacisniete gardlo jakies dziwne ruchy i mimicznie trzesace usta ale to tz troche pewnie przesto ze jestem niesmiala i stronie od ludzi a co bo mojego perfekcjonizmu to tylko na pozor bo w zeczywistosci jestem taka rozlazla ani mi sie posprzatac niechce caly dzien planuje co to nie narobie jak wroce do domu ze teraz to bede sie mobilizowala do naukido regularnych cwiczen rannego wstawania a tu wracam i szara zeeczywistosc lenchciala bym miec wiekszy dystans do siebie umiec sie skupic na rozmowie z innymi i pamietac to o czym sie mowilo Confused BARDZO PROSZE O DOPASOWANIE DOMNIE JAKIS EKSTRAKTOW DZIEKUJE
PERFEKCJONIZM