Forum FORUM DRBACH.PL Strona G│ˇwna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
puszysto┬?c a sex
magdalenka

Do│▒czy│: 21 Gru 2006
Odpowiedz z cytatem
Witam. Jestem puszyst┬? os??bk┬? lecz prawd?? m??wi┬?c sama z sob┬? radze sobie ┬?wietnie. ┬?adnie sie ubieram, jestem pewna siebie, straram sie by?? jak najbardziej zadbana-m??┬?czy┬?ni zatrzymuj┬? na m??j widok sw??j wzrok. No i chyba najwa┬?nejsze jestem wiecznie u┬?miechni??ta. Mam m??┬?a i dw??jke super dzieciaczk??w Very Happy . Ostatnio za┬?o┬?y┬?am firme- woedzia┬?am ze mi sie uda i sie uda┬?o chociaz nawt m┬?┬? w to w┬?pi┬?. Niestety mam takie wra┬?enie ze wszyscy opr??cz mnie zamartwiaj┬? moj┬? tusz┬?. Pocz┬?wszy od mojej mamy, taty, rodziny ko??cz┬?c na m??┬?u. I w tym problem. Przy ka┬?dnej okazi s┬?yche "zr??b cos z tym". Z "radami" rodzic??w juz sie oswoi┬?am. Natomiast m??j m┬?┬?... Nasze po┬?ycie ma┬?┬?e??skie zawsze nam sie uk┬?ada┬?o- fakt jak sie poznali┬?my by┬?am jeszcze zgrabiutka. Ale od 2 lat- to jest horror. M┬?┬? nie chce sie ze mn┬? kocha??- m??wi ze moje dodatkowe kg dzi┬?aj┬? na niego bardzo negatywnie. Nie chodzi o to ze "nie mo┬?e", on poprostu nie chce. Jestem ma┬?┬?enstwem od 7 lat. Ja mam do┬?c spory apetyt na sex- poprostu lubie sex i prawde m??wiac kochac sie raz na miesiac to dla mnie straszna m??czarnia. Zawsze duzo rozmawiamy z m??┬?em- wiem ze jest uczciwy w stosunku do mnie. Ale ja- ja jestem nieszcz??┬?liwa. Napisa┬?am tutaj, poniewa┬? nie mam komu o tym powiedzie??, m??wic matce zaraz s┬?ysza┬?abym "a nie m??wi┬?am- zr??b cos z tym". Moze ktos odpisze. Pozdrawiam wszystkie puszysto┬?ci na ┬?wiecie Very Happy
Zobacz profil autoraWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠTlen
magdalenka

Odpowiedz z cytatem
HEJ WIDZ??, ZE PARE OS??B PRZECZYTA┬?O TO, CO NAPISALAM, SZKODA ZE NIKT NIC NIE ODPISA┬? Crying or Very sad

A MO┬?E JAKA┬? INNA PUSZYSTOSC MA JAKIS PROBLEM, CH??TNIE ODPISZ??, PORADZ??, ┬?YCZ?? WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO Z NOWYM ROKU Very Happy

POZDRAWIAM MAGDALENKA
Admin
Administrator forum

Do│▒czy│: 10 Lis 2005
Odpowiedz z cytatem
Witam Pani Magdo!

Dobre samopoczucie i akceptacja siebie jest niew┬?tpliwie bardzo wa┬?na. Jak Pani natomiast rozumie obawy rodzic??w, m??┬?a? Pomy┬?la┬?em sobie, jest mo┬?e jest tak, i┬? trudno jest Pani dopu┬?ci?? r??┬?ne trudne emocje zwi┬?zane z oty┬?o┬?ci┬?.

Oty┬?o┬???, cho?? j┬? Pani mo┬?e akceptowa??, zdecydowanie nie sprzyja zdrowiu. Nadmierne kilogramy mog┬? by?? sporym obci┬?┬?eniem dla organizmu - dos┬?ownie i w przeno┬?ni. Czy konsultowa┬?a Pani swoj┬? oty┬?o┬??? z lekarzem lub terapeut┬?? Dlaczego jest Pani oty┬?a? Jak du┬?a jest Pani nadwaga, skoro budzi tak du┬?e zainteresowanie i niepok??j bliskich oraz jest powodem trudno┬?ci w ma┬?┬?e??stwie?

Nie musi Pani oczywi┬?cie stara?? si?? o uzyskanie "figury tancerki baletowej", ale warto zwr??ci?? uwag??, czy przypadkiem Pani tusza nie jest na tyle du┬?a, ┬?e mo┬?e rzeczywi┬?cie zagra┬?a?? Pani zdrowiu i utrudnia?? funkcjonowanie w r??┬?nych sferach ┬?ycia. Warto r??wnie┬? przyjrze?? si?? r??┬?nym emocjom, uczuciom i oczekiwaniom, kt??re pojawiaj┬? si?? w Pani relacjach z m??┬?em, matk┬?, itd.

Pozdrawiam! IP

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Kwi 21, 2011 15:17, w ca│oÂci zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠWyÂlij email
magdalenka

Odpowiedz z cytatem
Witam

DZI??KUJ?? BARDZO ZA PANA ODPOWIED┬?.

PO PRZEMY┬?LENIU STWIERDZAM ZE CHYBA CA┬?┬? SPRAW?? ZACZ??┬?AM OPISYWA?? OD KO??CA. MOJA PRZYGODA Z OTY┬?O┬?CI┬? ZACZ??┬?A SI?? SPORO CZASU TEMU. OD DZIECKA CHORUJ?? NA ATOPOWE ZAPALENIE SK??RY, CO WI┬?┬?E SI?? Z CZ??STYM LECZENIEM STERYDOWYM, CO W NAST??PSTWIE KROK ZA KROKIEM DOPROWADZI┬?O MNIE DO OTY┬?O┬?CI. CI┬?GLE BY┬?O TAK, ZE NAWET JESLI PO KURACJI UDA┬?O MI SIE ZRZUCI?? PAR?? KG, ZARAZ ZACZYNA┬?AM NAST??PN┬? I PRZYBYWA┬?O WI??CEJ NI┬? BY┬?O- I TAK W K??┬?KO. PEWNIE DLATEGO W DOMU JESCZE JAKO NASTOLATKA CZ??STO S┬?YSZALAM "NIE JEDZ NA DU┬?O BO B??DZIESZ GRUBA". KAZDE OTWARCIE LOD??WKI OTOCZONE BY┬?O ODPOWIEDNIM KOMENTARZEM. KIEDY┬? MAMA POWIEDZIA┬?A MI, ZE MARZY┬?A SIE JEJ C??RKA DROBIUTKA, MALUTKA- A JA JESTEM DO┬??? WYSOKA I NIGDY SZCZUPLUSIE??KA NIE BY┬?AM. TERAZ PRZY WZRO┬?CIE 170 CM WA┬?E 115 KG I STUKN??┬?A MI 30-STKA - WI??C NADWAGA JEST SPORA. OD 2 LAT NIE BIOR?? STERYD??W. PODJ??┬?AM R??WNIE┬? NIE RAZ WALK?? ZE ZB??DNYMI KG. WYPOSARZY┬?AM SIE W STEPER, WIO┬?LARZA, I ODPOWEDNIE NASTAWIENIE. DODAM, ZE CZ??STE BRANIE DU┬?EJ ILO┬?CI LEK??W DOPROWADZI┬?O DO WRZOD??W NA ┬?OL┬?DKU I REFLUKSU ┬?O┬?┬?DKOWEGO. POMIMO ZE LECZY┬?AM SIE GASTROLOGICZNIE DO TEJ PORY NIE MOGE NP. ZJE┬?C JAB┬?KA CZY BANANA-ZA BARDZO PODRA┬?NIA MI ┬?O┬?┬?DEK. CA┬?O┬??? STANOWI DO┬??? TRUDNE PO┬?┬?CZENIE Z NP. STOSOWANIEM DIET. KIEDY TYLKO CZUJ?? G┬???D CZYLI TZW"SSANIE W ┬???┬?┬?DKU" WYDZIELA SIE ZA DU┬?O KWASU ┬???┬?┬?DKOWEGO CO MI BARDZO SZKODZI. I TUTAJ K??┬?KO SI?? ZAMYKA. POSTAWNOWI┬?AM PODCZAS MOJEJ WALKI ZAKUPIC PREPARAT TZW" ZAPYCHACZ", SPALACZ T┬?USZCZU. NIESTETY NIE CZU┬?AM SIE NIC A NIC WYPE┬?NIONA. IM D┬?U┬?EJ CZU┬?AM G┬???D TYM GORZEJ SIE CZU┬?AM POCZ┬?WSZY OD PROBLEM??W ┬?O┬?┬?DKOWYM KO??CZ┬?C NA SILNYCH B??LACH G┬?OWY, OS┬?ABIENIU. WYTRZYMA┬?AM 3 MIESI┬?CE STARAJ┬?C SIE TRZYMA?? ZASADE "JEDZ PO┬?OW??", STOSUJ┬?C ZAMIENNIKI ┬?YWIENIOWE I ??WICZ┬?C-DU┬?O ??WIACZ┬?C. NIC NIE SCHUD┬?AM. POPROSTU NIC. PRZESZ┬?AM PRZEZ M??CZARNI?? I BITWE PRZEGRAL┬?AM. TERAZ CI??┬?KO MI NAPRAWD?? PODJ┬?C SI?? TEGO SAMEGO ZNOWU.
TAK NAPRAWD?? MYSL??, ZE TYLKO OSOBY, KT??RE MAJA DOSC SPOR┬? NADWAGE CHC┬?CE SIE ODCHUDZIC WIEDZA JAKIE TO TRUDNE.
PEWNIE ZE MARZE O FAJNEJ FIGURCE, ZADOWOLENIU W SPOJRZENIU M??┬?A I OCZYWI┬?CIE ZDROWIU ALE ... PRZY TYCH DODATKOWYCH PROBLEMACH WYDAJE SIE TO BY?? NIEREALNE. OD LEKARZA US┬?YSZA┬?AM ZE NA PEWNO SIE OPYCHALAM W CHWILACH S┬?ABO┬?CI- S┬?YSZ┬?C TO BY┬?O MI BARDZO PRZYKRO- WIEDZ┬?C ILE SAMOZAPARCIA MNIE TO KOSZTOWA┬?O.

POZDRAWIAM MAGDALENKA Very Happy
magdalenka

Odpowiedz z cytatem
hej, znowu si?? napisa┬?am i zero odzewu, mo┬?e kot┬? napisze, wybieram si?? z m??┬?em do seksuologa- mam nadziej?? ze pomo┬?e. A┬? mi szkoda tych wieczor??w, ci┬?gle sama, niby jeste┬?my razem lecz osobno, m┬?┬? my┬?li spaniu a ja ... no w┬?asnie- tak naprawd?? to chyba normarne o czym my┬?l??-prawda? jest mi przykro ze tak jest- stram si??, ale to nic nie pomaga. W sercu czuj?? b??l i smutek. Pozdrawiam Smile) Dam jeszcze zna?? o sobie Smile)
Dobros┬?awa Galewska
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Witam Pani┬?, Magdaleno.
Nie s┬?dz??, ze zacz??┬?a Pani od ko??ca. To sk┬?d tusza si?? wzi??┬?a ma mniejsze znaczenie ni┬? to jak si?? teraz Pani z tym czuje. Chyba, ┬?e istnieje potrzeba usprawiedliwiania si?? (przed sob┬?, otoczeniem?)...
W grudniu napisa┬?a Pani "jestem wiecznie u┬?miechni??ta" , teraz, w lutym pisze Pani "w sercu czuj?? b??l i smutek"... Zmieni┬?o si??? Czy raczej stara si?? Pani by?? u┬?miechni??ta? Je┬?li tak, to oczywi┬?cie nic nagannego, tylko, ┬?e tak jak napisa┬? Igor, mo┬?e ten u┬?miech ma przes┬?oni?? trudne emocje, z kt??rymi nie bardzo chce si?? Pani spotka??, albo woli je ukry?? przed innymi? Prezentuje Pani siebie jako osob?? siln┬?, zadowolon┬? i w sumie radosn┬? ... z problemem niech??ci m??┬?a do sexu i... obawy przed krytyka matki.
G┬???boko wierz?? w to co powiedzia┬? tw??rca metody, dr Bach, ┬?e je┬?li cz┬?owiek jest w zgodzie ze swoimi emocjami, w pe┬?ni si?? akceptuje, to nic w naturze nie mo┬?e mu zaszkodzi??. D┬?┬?enie do takiego porozumienia ze sob┬?, zrozumienia siebie, mog┬?oby pewnie zaowocowa?? du┬?ym komfortem.
Mam nadziej??, ┬?e wizyta u seksuologa pomo┬?e Pa??stwu si?? porozumie??, my┬?l?? jednak - nie wiem przecie┬? jak dok┬?adnie wygl┬?daj┬? Pa??stwa relacje - ┬?e mo┬?e by?? te┬? tak, i┬? po prostu ta niech???? m??┬?a rzeczywi┬?cie jest zwi┬?zana z jakimi┬? jego upodobaniami ...hmmm.. nazwijmy to "estetycznymi" i nie musi mie?? nic wsp??lnego z uczuciami. Ludzie w ko??cu maj┬? jakie┬? preferancje takiej natury np. poci┬?gaja ich tylko rudzi, albo wysocy, albo chudzi czy grubi i trzeba to te┬? spr??bowa?? zrozumie??.
My┬?l??, ┬?e nie by┬?oby ┬?le porozmawia?? z psychoterapeut┬?, bo trudno jest o wszystkich aspektach, kt??re si?? nasuwaj┬? dzi??ki Pani relacji, rozmawiac na forum.
Ale oczywi┬?cie mo┬?na.
Serdecznie pozdrawiam
DG
puszystoŠ a sex
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu