Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Nerwica, fobia, leki.
gaby
Gość

Odpowiedz z cytatem
Witam. Mam nadzieje na jakas sensowna odpowiedz.
Moje problemy z psychika zaczely sie w szkole sredniej. Na jakiejs lekcji zlapal mnie potworny szuchy kaszel. Dziewczyna z lawki zwracala mi uwage - przestan. Tak sie tym zrazilam ze przestalam chodzic do szkoly. Po rozmowach z mama, psychologiem szkolny i wychowaca zmienilam klase. Ta byla o wiele lepsza. No i zawsze mialam butelke wody przy sobie. Jakos przetrwalam szkole. Nie balam sie jezdzic autobusami, nie balam sie sama wychodzic z domu. Jezdzilam na spotkania z kolezankami i wszystko bylo ok. W wieku 18 lat poznalam chlopaka. Zakochalam sie. Po 5 latach pobralismy sie. Nie powiem ze bylo rozowo. Ale kochalam go. Po slubie zaszlam w ciaze. Urodzila sie corka. I wszystko bylo dopuki nie skonczyla 6 miesiecy. Przestalam calkiem wychodzic z domu sama z nia. Zdarzylo sie ze poszlam z nia do przychodni, wracalam po kilka razy. A jak doszlam to dzownilam do meza zeby przyjechal. Z fochem ale przyjezdzal. I od tamtej pory jezdzimy wszyscy razem. Czy to lekarz, czy urzad zawsze jest maz ze mna. ale tez ten maz chyba wpedzil mnie w wieksza chorobe. Kiedy corka plakala w nocy i nie moglam jej uspokoic on z nerwow wychodzil z domu trzaskajac drzwiami. Jakby to byla moja wina. Wyrobil we mnie poczucie leku ze wszytsko to moja wina. Zupa nie dobra, ziemniaki nie slone a ja plakalam po kÂ?tach. Zaczelam sie go bac, ze znow krzyknie. W wakacje Pojechalismy nad morze, 700km. Tam wpadlam w histerie ze taki kwala do domu ze sama z nim. Ze znow napadnie na mnie ze co zle zrobilam. na persenie przetrwalam jako tydzien. Mialam chwile ze czulam ze nie dam rady zyc dalej, balam sie zycia (zreszta do tej pory sie boje) Po przyjezdzie poszlam do psychiatry dal mi leki. I jakos zylam, nadal wszedzie jezdzac z mezem. Na drugie wakacje pojechalismy z moja mama. tez byly spokojne. Ciagle mial jakies prestensje. Przelom nastapil w grudniu 2009. Od jakiegos czasu przestalam brac leki.Ktoregos dnia Obudzilam sie rano i mialam wrazenie ze oszaleje, ze strace kontrole nad swoim rozumem i jak wariata mnie zabiora w kaftanie. Maz nie byl pomocny, uspokuj sie wez sie w garsc. Jego slowa jeszcze bardziej mnie dolowaly. przyjechala mama pojechalysmy do lekarki, kazala znow brac leki, ale nie pomogly, powiedziala ze musza zaczac dzialac. Przez kilka dni bylam z dzieckiem u mamy. maz mowil ze bedzie pomocny i wogule. wrocilam do odmu, do pracy. Ale niestetey ja nadal boje sie zostac z nim, boje sie ze znow zamiast mi pomoc bedzie dolowal. kiedy jest po alkoholu jeszcze bardziej sie boje, bo jest calkiem inny niz na trzezwo.
Czy to nerwica, co z tym zrobic, jakas terapia dla nas ? Biore Setaloft i chlorprothixen. Czy jakies ziola dr bacha moge jeszcze brac ? jesli tak to jakie ?
Admin
Administrator forum

Odpowiedz z cytatem
Witam. Opisywane przez PaniÂ? objawy majÂ? charakter nerwicowy. Trudno jednak bez konsultacji stwierdzi??, czy to jest nerwica. Objawy l??kowe (nerwicowe) mogÂ? ukrywa?? inne problemy (osobowoÂ?ciowe) zwiÂ?zane z tym, jak Pani buduje sobie relacj?? z ludÂ?mi, jak przeÂ?ywa Â?wiat, itd. Zach??cam do udania si?? na konsultacj?? do dobrego psychoterapeuty lub psychiatry. Warto byÂ?oby pomyÂ?le?? o psychoterapii grupowej lub indywidualnej. B??dzie to spos??b na zrozumienie objaw??w l??kowych.

MoÂ?e Pani oczywiÂ?cie stosowa?? metod?? dr. Bacha. Ekstrakty powinny zredukowa?? napi??cie, uspokoi??. Prosz?? poczyta?? na stronie: http://www.drbach.pl/nerwica.php Jakie ekstrakty? Rescue Noc, Cykoria, moÂ?e Ostrokrzew... Trudno okreÂ?li?? dokÂ?adniej bez konsultacji.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Nerwica, fobia, leki.