Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
fobia, l??ki - prosz?? o pomoc w dobraniu ekstrakt??w
miastoss

Odpowiedz z cytatem
Witam,
Moje objawy l??kowe pojawiÂ?y si?? jakieÂ? pare lat temu (koÂ?o 6ciu). Pami??tam pierwszy objaw fobii kt??ry zmieniÂ? moje zycie. Z czasem l??k przybieraÂ? inne postacie tzn. czasem sÂ?abszy l??k a mocniejszy stres i na odwr??t, czasem sÂ?aby l??k i stres.
Na poczÂ?tku byÂ? bardzo silny unikaÂ?em komunikacji miejskiej, wystÂ?pie?? publicznych, rozm??w w 4 oczy. Z czasem (jakies 3 lata) nasilenie troche osÂ?abÂ?o. Cz??sto czuje nerwy w Â?oÂ?Â?dku tak z niczego najcz??Â?ciej jak wstaje rano, l??ki teÂ? sÂ?, i zaczyna sie natÂ?ok myÂ?li typu: co bedzie za 5 lat itd... . JakoÂ? sobie z tym radze tylko czasem jest bardzo ci??Â?ko. Jestem czÂ?owiekiem spokojnym, lubie m??wi?? jeÂ?li jestem niezdenerwowany. JeÂ?li ktoÂ? rozmawia i jestem w tym gronie to chciaÂ?bym coÂ? powiedzie?? tylko zaraz myÂ?le ze sie bede denerwowaÂ? i serce mi zacznie szybciej bi??. JeÂ?li mam z kimÂ? rozmawia?? w 4 oczy to pojawia si?? czasem silny stres, szybsze bicie serce, Â?ciÂ?ni??ty Â?oÂ?Â?dek itd.

WybraÂ?em nast??pujÂ?ce ekstrakty:
JeÂ?eli trzeba, prosz?? o korekt??.

osika, czerwiec jednoroczny, kasztanowiec biaÂ?y, powojnik pnÂ?cy, tysiÂ?cznik pospolity, modrzew europejski.

I mam pytanie:
JeÂ?li zaÂ?ywa si?? ekstrakty to czy alkohol naleÂ?y pi?? okazyjnie czy wyeliminowa???, ja pije raz na czas.

Pozdrawiam
Daw
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator forum

Odpowiedz z cytatem
Zaczn?? od ostatniego pytania - nie ma przeciwwskaza?? jeÂ?eli chodzi o spoÂ?ywanie alkoholu w trakcie stosowania ekstrakt??w dr. Bacha.
JeÂ?eli chodzi natomiast o skÂ?ad mieszanki, trudno mi si?? wypowiedzie??, czy jest on wÂ?aÂ?ciwy. Ekstrakty dobiera si?? indywidualnie pod kÂ?tem cech osobowoÂ?ci, sposob??w reagowania na stres i radzenia sobie z napi??ciem, wyst??pujÂ?cych objaw??w. W sumie udzieliÂ? Pan niewiele informacji o sobie i nasuwa si?? wiele pyta??. Zach??cam natomiast do skorzystania z porady kt??regoÂ? z konsultant??w. W czasie rozmowy w gabinecie lub przez telefon (np. poprzez naszÂ? telePoradni??) moÂ?na b??dzie przyjrze?? si?? r??Â?nym kwestiom i dobra?? wÂ?aÂ?ciwy skÂ?ad mieszanki. Natomiast, jeÂ?li b??dzie Pan miaÂ? wi??cej pyta?? dotyczÂ?cych samej metody, to zach??cam do korzystania z forum. Pozdrawiam, IP
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
fobia, lęki - proszę o pomoc w dobraniu ekstrakt