Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Nie potrafi?? z niÂ? Â?y??- jest coraz gorzej.
tekla

Odpowiedz z cytatem
Przez depresj?? zawalam- kontakty towarzyskie, zaniedbuj?? wyglÂ?d, szkoÂ???- jestem maturzystkÂ?. Nie umiem z niÂ? Â?y??. Codziennie czuj?? jak ona przejmuje nademnÂ? wÂ?adz??. Nie mam juÂ? siÂ?.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG
DobrosÂ?awa Galewska
Gość

Odpowiedz z cytatem
Witam
To co Pani napisaÂ?a to nie wystarczy by ew. dobra?? ekstrakty. Ale - jeÂ?li to rzeczywiÂ?cie deprasja i chce Pani z niÂ? powalczy?? to wizyta u psychoterapeuty wydaje si?? by?? niezb??dna. MoÂ?na by si?? tez wesprze?? na poczÂ?tek mieszanka nast??pujÂ?cych ekstrakt??w : Kolcolist zachodni, Dzika r??Â?a, Oliwka, Modrzew, JabÂ?o?? pÂ?onka. PomogÂ? nabra?? przekonania, Â?e warto coÂ? ze sobÂ? zrobi?? i odkry?? w sobie motywacj?? do dziaÂ?ania.
Pozdrawiam serdecznie
DG
agata zajÂ?c
Gość

Odpowiedz z cytatem
Dobry wieczur wszstkim na forum mam 26 lat nawiÂ?zuje do tematu jak byÂ?am w wieku szkolnym to samo miaÂ?am ten jeden problem zaniedbana nie utrzmujÂ?ca kontaktu z znajomymi i innymi ludzmi,nic mnie nie interesowaÂ?o a w dodatku si?? rozpadaÂ? muj zwiÂ?zek z chÂ?opakiem.DuÂ?o spaÂ?am i nie chodziÂ?am do szkoÂ?y i opuszczaÂ?am zaj??cia lekcjne i nic mnie nie interesowaÂ?o ani obecny Â?wiat i co si?? dziaÂ?o na bierzÂ?co w moim Â?yciu osobistym . Cool PodjeÂ?am terapie i jestem zadowolona z leczenia i rozumiem wiele problemuw w obecnym Â?yciu pomimo Â?e Â?yje w dwuch Â?wiatach realnym kt??ry czasami bardzo boli i nie realnum i Â?wiecie fantazji w kt??rym dobrze si?? czuje jest to trudne ale maÂ?ymi krokami si?? uda pozdrawiam agata zajÂ?c i prosze o odpowiedz . Surprised
Nie potrafię z nią