Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Krople Bacha na ci??Â?kÂ? depresj??
tekla

Odpowiedz z cytatem
Pole??cie mi coÂ? bo jest mi naprawde ci??Â?ko, rozrywa mnie potworny b??l;( Co powinnam stosowa???
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG
Admin
Administrator forum

Odpowiedz z cytatem
Witam! JeÂ?li przeÂ?ywa Pani tak ogromnÂ? rozpacz, to by?? moÂ?e warto pomyÂ?le?? o zgÂ?oszenie si?? po pomoc do specjalisty - psychologa, lekarza psychiatry lub psychoterapeuty. JeÂ?li pytanie dotyczyÂ?o metody dr. Bacha, to potrzeba wi??cej informacji, aby m??c ustali??, kt??re ekstrakty b??dÂ? wÂ?aÂ?ciwe. Pozdrawiam, IP
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
tekla

Odpowiedz z cytatem
Niestety- mialam w Â?yciu 7 psycholog??w i Â?aden nie byÂ? w stanie mi pom??c. Farmakoterapia teÂ? byla nieefektywna.
Admin
Administrator forum

Odpowiedz z cytatem
Rozumiem wi??c, Â?e szuka Pani kolejnej nieefektywnej metody lub osoby. Obawiam si??, Â?e nie potrafi?? zaproponowa?? tego typu usÂ?ug. Z powaÂ?aniem. IP
tekla

Odpowiedz z cytatem
ChciaÂ?abym spr??bowa?? terapi kroplami. Nie mam na myÂ?li kolejnej nieefektywnej metody ani nic takiego.
Admin
Administrator forum

Odpowiedz z cytatem
Tak jak pisaÂ?em - ekstrakty dobiera si?? wedÂ?ug dominujÂ?cych emocji i cech charakteru. Nie moÂ?na Pani nic zaproponowa??, skoro nie wiadomo dokÂ?adnie, co Pani przeÂ?ywa.
tekla

Odpowiedz z cytatem
Odczuwam ogromne przygn??bienie, rozpacz w zwiÂ?zku z rozstaniem z chÂ?opakiem. Nie widz?? moÂ?liwoÂ?ci wyjÂ?sia z tej sytuacji. Czuj?? si?? wyczerpana fizycznie i bywa Â?e z trudem wychodz?? z domu. A dodatkowo za miesiÂ?c mam matur?? i mimo tak kr??tkiego czasu prawie nie tkn??Â?am materiaÂ?u ze strachu.
Krople Bacha na ciężką depresję