Forum FORUM DRBACH.PL Strona G│ˇwna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Jak radzi?? sobie z samym sob┬??
cala-w-zieleni
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Pytanie.. retoryczne? Z pewno┬?ci┬? powszechne i zdaj?? sobie spraw??, jak wiele os??b zadaje je w ci┬?gu swojego ┬?ycia.Ja natomiast, maj┬?c g┬?owe pe┬?n┬? niepouk┬?adanych my┬?li, postawi┬?am "wyla??" je tutaj szukaj┬?c ... nie mam poj??cia jak to nazwa??... wsparcia? "Pomoc" to za du┬?e s┬?owo, ju┬? dawno z niego zrezygnowa┬?am.
Jak wi??c poczu?? swoj┬? warto┬???? Przesta?? czu?? si?? w┬?r??d ludzi obco, g┬???wnie w┬?r??d tych, kt??rym d┬?o?? podaj?? od lat?
Widz?? siebie jako ci┬?g┬?ego nieudacznika ┬?yciowego, osob?? ma┬?o atrakcyjn┬? zar??wno fizycznie, jak i intelektualnie.Tych kt??rych znam, stawiam na najwy┬?szym szczeblu, siebie za┬? wdeptuj?? w b┬?oto.W moim dotychczasowym bardzo kr??tkim zreszt┬? ┬?yciu dzia┬?o si?? bardzo wiele.Kochanka ojca, rozstania i powroty, m??┬?czyzna kt??rego kocha┬?am okaza┬? si?? by?? narcyzowatym damskim bokserem graj┬?cym na moich uczuciach, w szkole wydaje mi si??,┬?e ludzie kt??rzy mnie otaczaj┬? to prymusy patrz┬?cy na mnie z pob┬?a┬?liwo┬?ci┬?, widz┬?c kobiety wok??┬?, takie pi??kne, szcz??┬?liwe - czuj?? si?? jakim┬? drobnym py┬?kiem kurzu, niemal nic nie znacz┬?cym.┬?al?? si??, u┬?alam, owszem, nie przecz??.Gdy w ci┬?gu dnia dopada mnie kilka czynnik??w tego typu, cho??by najdrobniejszych, m??j problem ro┬?nie do rangi nierozwi┬?zywalnego.Dlaczego? Wiem,ze potrafi?? si?? cieszy??.Kiedy┬? potrafi┬?am.Dzi┬?, siedz┬?c niemal ca┬?ymi dniami w domu, nie maj┬?c si?? do kogo u┬?miechn┬???, gard┬?o mocno si?? zaciska, a do oczu czy chc?? czy nie, nap┬?ywaj┬? ┬?zy.Najcz??┬?ciej roz┬?alenia i zwyk┬?ej bezsilno┬?ci.Czuj?? si?? zagubiona...
A mo┬?e ┬?atwiej nazwa?? mnie histeryczk┬?...?
Krzysztof

Do│▒czy│: 31 Maj 2007
Odpowiedz z cytatem
Witam mam problem tzn niewiem czy mozna to tak to nazwa?? straci┬?em poczucie w┬?asnej wartosi i w to ze potrafie co┬? naprawde w ┬?yciu osiagn┬?c kilka razy sie przejechalem troche nie powodzen i troche mnie to przerasta zamykam sie po ma┬?u w sobie malo co rozmawiam a z kotaktami z ludzmi i rodzina oraz znajomymi mam z tym troche trudnosci gdzie wczesniej nie zdarza┬?o mi sie bo by┬?em cz┬?owiekiem kt??ry ma poczucie humoru i cz┬?owiekiem do towarzystwa teraz wydaje mi sie ze nic nie potrafie nie moge sie skupic w moich myslach i bez senu gadam ja to odbieram wczesniej sie tak wogle nie zachowywa┬?em prosze o pomoc !!!!!!
Zobacz profil autoraWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Jak radziŠ sobie z samym sob▒?
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu