search

Zastosowanie
Wstyd, poczucie nieczystości, obrzydzenia lub wstręt do spraw związanych z cielesnością, seksualnością.

Jabłoń płonka jest ekstraktem o oczyszczającym działaniu. Zalecany jest dla ludzi, którzy czują się nieczyści i mają negatywny obraz siebie, czasami powodujący uczucie nienawiści do siebie, obrzydzenia, wstrętu do swojego ciała. Ludzie ci mogą doświadczać również wstydu lub złości w Związku ze swoją cielesnością, seksualnością (np. Nie akceptują swoich potrzeb, popędów, preferencji seksualnych, lub ogólnie faktu dojrzewania). Mogą rozwinąć w sobie objawy nerwicowe, natręctwa (np. Ciągłe mycie rąk lub kąpiele, itp.), jadłowstręt. Ekstrakt ten pomaga również w przypadku wstydu na skutek i zażenowania wskutek posiadanych dolegliwości somatycznych (np. Widocznych zmian skórnych, blizn, wydzielania nieprzyjemnego zapachu, itd.).

Działanie
Pomaga poradzić sobie z negatywnymi myślami na swój temat i związanymi z nimi emocjami. Pozwala pełniej cieszyć się swoją cielesnością, seksualnością. Zmniejsza poczucie obrzydzenia, wstydu. Ekstrakt ten stosuje się też często zewnętrznie: do przemywania skóry, w formie kompresów, kąpieli. Wchodzi również w skład Rescue Cream.

Nelsons

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople
Pojemność:
20 ml

Jabłoń płonka (Crab Apple) 20 ml

55,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 52,25 zł

Pomaga poradzić sobie z negatywnymi myślami na swój temat i związanymi z nimi emocjami. Pozwala pełniej cieszyć się swoją cielesnością, seksualnością. Zmniejsza poczucie obrzydzenia, wstydu.

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.