search

Zastosowanie

Izolacja od ludzi, nieumiejętność czerpania satysfakcji z kontaktów z innymi, duma, wyniosłość.

Jest to ekstrakt dla ludzi z natury spokojnych, zrównoważonych, z tendencjami do zamykania się w sobie. Czasem mają trudności w odczuwaniu satysfakcji ze spotkań z ludźmi - izolują się wtedy lub szukają ludzi "na poziomie". Zwykłe relacje i rozmowy na tematy przyziemne mogą ich nudzić. Szukają wtedy kontaktu z ludźmi szczególnymi, wybitnymi, a jeśli ich nie znajdą, pozostają samotni. Mogą mieć trudności z wyrażaniem emocji, spontanicznością i doświadczaniem przyjemności. Bywają postrzegane jako chłodne emocjonalnie, sztywne, oficjalne. Często uskarżają się na problemy seksualne, obojętność. Okrężnica bagienna jest również ekstraktem dla ludzi dumnych, wyniosłych, przekonanych, że są lepsi, stworzeni do wyższych celów, gardzących otoczeniem.

Działanie

Wyzwala więcej ciepła emocjonalnego. Poprawia relacje z ludźmi - ułatwia otwarcie się, bycie bardziej autentycznym, na luzie.

Nelsons
7 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople
Pojemność:
20 ml

Okrężnica bagienna (Water Violet) 20 ml

55,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 52,25 zł

Wyzwala więcej ciepła emocjonalnego. Poprawia relacje z ludźmi - ułatwia otwarcie się, bycie bardziej autentycznym, na luzie.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.