search

Zastosowanie 

Zachowanie /uczucia 
Koncentracja na sobie, unikanie bycia samemu, nadmierna gadatliwość.

Wrzos zaleca się dla ludzi silnie skoncentrowanych na sobie i swoich dolegliwościach. Są oni niezdolni do wejścia w prawdziwą, dwustronną komunikację z innymi. Często wyolbrzymiają swoje symptomy i problemy. Silnie i barwnie przeżywają emocje, które mogą w krótkim czasie zmienić swój biegun - od całkowitej euforii, po załamanie i rozpacz. Osoby te mają potrzebę bycia w centrum uwagi. Mówią dużo i głośno. Szukają słuchaczy i mogą odczuwać niepokój, kiedy pozostają sami.

Typ

Egocentryk, ważniak, zarozumiały, infantylny, gaduła, samochwała, ekstrawertyk, kompleks niższości

Możliwe objawy lub choroby :

płuca, serce

Dawkowanie :

O ile terapeuta nie zaleci inaczej 3-4 krople 3 razy dziennie.  Najlepiej  wkroplić do filiżanki z wodą i popijać małymi łykami.

Działanie

Pomaga osobie opisanej powyżej zachować większą równowagę emocjonalną. Chroni przed częstymi zmianami nastroju. Pozwala być bardziej uważnym dla potrzeb innych i odnaleźć w sobie większe zainteresowanie tym, co inni chcą przekazać w rozmowie.

Nelsons
10 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople
Pojemność:
20 ml

Wrzos pospolity (Heather) 20 ml

55,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 52,25 zł

Pomaga zachować większą równowagę emocjonalną. Chroni przed częstymi zmianami nastroju. Pozwala być bardziej uważnym dla potrzeb innych i odnaleźć w sobie większe zainteresowanie tym, co inni chcą przekazać w rozmowie.

Najbardziej skorzystają z niego osoby zawsze szukające towarzystwa , te które mają wielką potrzebę przedyskutowania swoich spraw z innymi, bez względu na to kto to jest . Są bardzo nieszczęśliwi , jeśli muszą być sami przez dłuższy czas 

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Powinno Ci się spodobać

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.