facebook

twitter

youtube

pab

wydarzenia_ok

promocje_ok

bestselery_ok

DAWKOWANIE ESENCJI KWIATOWYCH BACHA

Doraźnie
Rozcieńcz 2 krople wybranego ekstraktu w filiżance wody (4 krople w przypadku Rescue Remedy) i popijaj drobnymi łykami od czasu do czasu, aż do uzyskania poprawy samopoczucia. W razie potrzeby powtórz.

Wielokrotne zastosowanie
W 30ml buteleczce z zakraplaczem wypełnionej wodą mineralną rozcieńcz po 2 krople wybranych ekstraktów (możesz zmieszać w ten sposób do siedmiu różnych składników). Możesz dodać łyżeczkę alkoholu jako środek konserwujący. W przeciwnym razie, przechowuj mieszankę w lodówce. Tak sporządzoną miksturę przyjmuj po 4 krople bezpośrednio na język, minimum 4 razy dziennie.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, można przyjmować koncentraty Bach Original Flower Remedies bezpośrednio na język lub zewnętrznie - rozpylając w pomieszczeniu, dodając do kąpieli, stosując w formie kompresów, smarując usta, skronia lub nadgarstki.

Ekstrakty dr. Bacha możesz zażywać tak często, jak sobie tego życzysz. Jeżeli jesteś chwilowo w obniżonym nastroju lub przeżywasz kryzys, może wystarczć pojedyncza dawka. Jeżeli jednak twój stan psychiki utrzymuje się przed dłuższy czas, warto stosować ekstrakty przez dłuższy okres.