facebook

twitter

youtube

pab

wydarzenia_ok

promocje_ok

bestselery_ok

KROPLIK

Kroplik jest dla osób nieśmiałych i wystraszonych. Doda ci więcej odwagi, aby stawiać czoło trudnym sytuacjom i ludziom. Pomoże ci przed egzaminem, rozmową kwalifikacyjną albo zabiegiem dentystycznym. Zrelaksujesz się i odzyskasz odwagę.

bestseller 1

ORZECH WŁOSKI

Orzech włoski pomaga przystosować się do zmian i nowych warunków. Niezastąpiony w podróży, kiedy zmieniasz strefę czasową lub gdy kontakt z inną kulturą wywołuje stres. Ułatwia powrót do codziennych spraw i obowiązków po długim urlopie oraz wspiera dzieci rozpoczynające naukę w nowej szkole.

bestseller 1

MODRZEW

Modrzew dodaje pewności siebie i wiary we posiadane możliwości, kompetencje i umiejętności. Wspiera w trakcie przygotowań do egzaminu, w nowej pracy albo w okresie ciąży - zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz więcej wiary w siebie i poczucia skuteczności.

bestseller 1

WERBENA

Werbena to esencja dla osób pobudzonych psychoruchowo. Kiedy poziom ekscytacji i nowych pomysłów uniemożliwia koncentrację lub spokojny sen, a nadmierny entuzjazm przeszkadza dziecku usiedzieć na lekcji, użyj tonizujących właściwości tej esencji.

bestseller 1

MIESZANKA ESENCJI

Mieszanka wybranych przez ciebie esencji - utwórz własną kompozycję i regularnie zażywaj każdego dnia bezpośrednio na język. Jeżeli wybrałeś odpowiedni skład, w ciągu paru dni zauważysz efekty.

bestseller 1

KREM RESCUE

Krem Rescue to niezbędny element apteczki samochodowej. Gdy w czasie urlopu słońce przypiecze ci skórę albo pogryzą cię komary, doznasz natychmiastowej ulgi nakładając cienką warstwę kremu. Łagodzi podrażnienia, przywraca zdrowy wygląd!

bestseller 1