facebook

twitter

youtube

pab

wydarzenia_ok

promocje_ok

bestselery_ok

CZEMU WARTO NAS WYBRAĆ?

1. PROSTOTA
Nasza polityka firmy i system sprzedaży ma na celu odzwierciedlać ideę prostoty, którą kierował się dr Edward Bach w swoim życiu i pracy. Nasz sklep i część informacyjna zostały zaprojektowane tak, aby korzystanie z nich było łatwe i przyjemne.

2. JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ
Wyselekcjonowaliśmy do naszej oferty tylko produkty najwyższej jakości, których działanie zostało przez nas empirycznie sprawdzone w pracy terapeutycznej.

3. NIŻSZA CENA
Produkty oferowane w naszym sklepie internetowym są znacznie tańsze, niż dostępne w aptekach lub sklepach zielarskich.

4. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Zamówienia są realizowane bardzo szybko! Paczki są pakowane dokładnie i solidnie. Wysyłamy je często tego samego dnia, którego zamówienie zostało złożone.

5. FACHOWA POMOC I PORADY
Oprócz sprzedaży, oferujemy specjalistyczną pomoc i porady w zakresie doboru ekstraktów. Prowadzimy również szkolenia z praktycznego wykorzystywania ekstraktów w życiu codziennym, oparte na najwyższych standardach.

6. DOŚWIADCZENIE KLINICZNE
Jako nieliczni, łączymy metodę dr. Bacha z bogatą wiedzą i doświadczeniem klinicznym. Współpracujemy z uznanymi ekspertami w zakresie ochrony zdrowia. Mamy w zespole psychologów, lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów, którzy wykorzystują praktycznie metodę dr. Bacha w pracy zawodowej.

7. ATESTOWANE SZKOLENIA
Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie szkoleń i promocji zdrowia. Od lat prowadzimy kursy dotyczące zdrowego stylu życia i higieny emocjonalnej oraz metod wspomagających leczenie dolegliwości fizycznych i psychicznych. Szkolimy również Licencjonowanych Praktyków Fundacji Bacha.