search

Zastosowanie

Niezdecydowanie, trudność w dokonaniu wyboru i częste zmiany decyzji.

Czerwiec jednoroczny to ekstrakt dla ludzi mających problemy z dokonaniem wyboru, wynikające z niezdecydowania. Trudno im ocenić wszystkie za i przeciw. często zmieniają zdanie. Mogą odczuwać napięcie i rozterki w kolejce w sklepie, nie mogąc zdecydować się na zakup ani wybrać pomiędzy produktami albo składając zamówienie w restauracji.

Jest to również ekstrakt dla tych, którzy doświadczają częstych zmian nastroju (pobudzenie/apatia, radość/smutek) i ludzi chaotycznych - przeskakujących z tematu na temat. Dr Bach określił to "mentalnością konika polnego".

Działanie
Ułatwia koncentrację, dzięki czemu pozwala jaśniej, klarowniej rozważyć wszelkie opcje za oraz przeciw i w rezultacie podjął właściwą decyzję. Pozwala samodzielnie dostrzec najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania i trzymać się obranej drogi. Ekstrakt zalecany w przypadku choroby lokomocyjnej (również: Rescue Remedy i jabłoń płonka).

Healingherbs
0 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople

Czerwiec jednoroczny (Scleranthus)

43,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,00 zł

Ułatwia koncentrację, dzięki czemu pozwala jaśniej, klarowniej rozważyć wszelkie opcje za oraz przeciw i w rezultacie podjął właściwą decyzję. Pozwala samodzielnie dostrzec najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania i trzymać się obranej drogi. Ekstrakt zalecany w przypadku choroby lokomocyjnej.

Forma
Pojemność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Powinno Ci się spodobać

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.