search

Zastosowanie

Zachowanie/uczucia :

brak sił by uwolnić się od przeszłości ,psychiczne uzależnienie od osoby którą się utraciło, brak umiejętności zapomnienia i przejścia do porządku dziennego, ucieczka od rzeczywistości, brak zainteresowania teraźniejszością , brak wiary w ponowne szczęście.

Życie przeszłością, tęsknota za sytuacją lub osobą, rozpamiętywanie utraconych możliwości lub błędnych decyzji.

Wiciokrzew jest ekstraktem dla ludzi nadmiernie trzymających się przeszłości. Stan ten charakteryzuje uczucie tęsknoty za osobą lub sytuacją (np. tęsknota za rodziną u dziecka, które wyjechało na kolonie, żałoba). Osoby takie często oglądają się za siebie i odczuwają żal z powodu utraconych możliwości lub popełnionych błędów. mogą rozpamiętywać chwile, kiedy czuli się zdrowsi, sprawniejsi, bardziej dynamiczni, atrakcyjni. Często czynią sobie wyrzuty, że mogli podjąć lepsze decyzje, inaczej pokierować swoim życiem.

Esencja pomaga pokonać głębokie cierpienie po bolesnych wydarzeniach.

Typ:

Tęsknota, nostalgia, bolesny brak , nawracające wspomnienia, cierpienie , żal, pragnienie śmierci 

Możliwe objawy lub choroby :

brak apetytu, kłopoty z trawieniem, sztywnienie, ucieczka w sen , obniżony nastrój ,depresja , nałogi ( alkohol, narkotyki)

Dawkowanie :

O ile terapeuta nie zaleci inaczej 3-4 krople 3 razy dziennie.  Najlepiej  wkroplić do filiżanki z wodą i popijać małymi łykami.

Działanie
Wiciokrzew pomaga skoncentrować umysł na sprawach obecnych i angażować się w życie, czerpiąc z niego większą satysfakcję.

Healingherbs
1 Przedmioty

Opis

Zawartość alkoholu:
Z alkoholem
Forma:
Krople

Wiciokrzew przewierceń (Honeysuckle)

43,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,00 zł

Wiciokrzew pomaga skoncentrować umysł na sprawach obecnych i angażować się w życie, czerpiąc z niego większą satysfakcję.

Esencja ta jest dla osób żyjących przeszłością, być może wspomnieniem wielkiego szczęścia, utraconego przyjaciela, ambicji które się nie spełniły lub niedawnego rozstania. Osoby te utraciły wiarę w to , że wszystko się poukłada na nową i będą mogli ponownie w pełni żyć.

Forma
Pojemność
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Powinno Ci się spodobać

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.