Forum FORUM DRBACH.PL Strona G≥ůwna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
Moje doswiadczenia!
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Z kwiatami Dr Bacha zetkn¬?¬?em si?? oko¬?o p??¬? roku temu kiedy natkn¬?¬?em sie w Szkocji na lotnisku na rescue remedy , czu¬?em si?? ci¬?gle zestresowany, towarzyszy¬? mi niemal ci¬?g¬?y smutek, i brak energii, si??ga¬?em wtedy po r??¬?ne stymulanty ¬?eby cho?? na troche poczu?? sie lepiej, i gdy zauwa¬?y¬?em ta buteleczke do pryskania na j??zyk pomy¬?la¬?em ¬?e watro spr??bowa??. Jestem osob¬? do¬??? wra¬?liw¬? wi??c niemal¬?e natychmiast zauwa¬?y¬?em ¬?e jakby troszk?? czuj?? si?? lepiej wi??c zacz¬?¬?em regularnie psika?? wtedy kiedy czu¬?em potrzeb??. Zacz¬?¬?em sprawdza?? kim jest ,,ten'' Dr Bach i jak dzia¬?aj¬? jego kwiatki. Powiem szczerze ¬?e si?? w to nie¬?le wci¬?gn¬?¬?em. B??d¬?c w Angli spokojnie mo¬?na sobie pozwoli?? na zakup esencji jak¬? sie tylko potrzebuje, poniewa¬? kosztuje tyle co paczka papieros??w. Bior¬?c esencj?? zmiana w moim zachowaniu by¬?a naprawd?? widoczna jest to r??wnie¬? potwierdzenie mojej dziewczyny, kt??ra zacze¬?a stosowa?? dopiero wtedy gdy zauwa¬?y¬?a ¬?e to naprawd?? dzia¬?a. W swojej apteczce mam ich naprawd?? sporo a zmiany jakie we mnie zasz¬?y s¬? powalaj¬?ce z n??g. Dodam r??wnie¬? ¬?e znalaz¬?em zestawy kwiat??w z Australijskiego buszu, kt??re te¬? testowa¬?em na sobie z r??wnie niewiarygodnym skutkiem. Te kwiaty dzia¬?aj¬? i nie ma tu miejsca na pow¬?tpiewanie, chcia¬?bym aby ka¬?dy mia¬? do nich dost??p aby m??g¬? sobie radzi?? z ka¬?dym problemem i cz??¬? si?? dobrze w ka¬?dej sytuacji. W nast??pnym temacie opisze esencje kt??re mnie zmieni¬?y i jak mnie zmienia¬?y mimo ¬?e jeszcze d¬?uga droga aby naprawi?? to co zepsu¬?em w sobie przez nie¬?wiadomo¬??? i g¬?upot??
Pozdrawiam
Andrzej
agata zaj¬?c
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Hejka ja stosuje od niedawna te ekstrakty i zmieniam si?? ,powoli i troche lepiej pomimo ¬?e sobie te¬? zepsu¬?am ¬?ycie i pope¬?ni¬?am du¬?o b¬???due i mam poczucie winy z kt??rym sobie nie moge poradzi?? . Fajnie ¬?e masz takie mo¬?liwo¬?ci do medycyny naturalne i do tylu nowinek i ekstrat??w bo twoje leczenie si?? polepsza i nie podawaj si?? i do¬?yj do polepszenia swojego ¬?ycia bo ja te¬? walcze z problemami i trudno¬?ciami dnia codziennego i mam 26 lat i leczenie trwa moje ju¬? 6 lat czasami ju¬? nie mam cierpliwo¬?ci do wielu ¬???czy ale nad tym pracujne i prosze ciebie kolego Andrzeju o odpowiedz jak mo¬?esz to udziel rady pozdrawiam serdecdzniem Cool
Trudno¬?ci z wyborem mieszanki
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Na wst??pie chcia¬?em poinformowa?? ¬?e opieram sie na w¬?asnych do¬?wiadczeniach i wiedzy zaczerpni??tej z ksi¬?¬?ki Viviena Williamsona. Twierdzi on ¬?e je¬?li zbyt wiele kwiat??w pasuje do naszej osobowo¬?ci , powinni¬?my zastosowa?? Wild oat je¬?li jeste¬?my typem introwertyka lub Holly je¬?li Ekstrawerykiem. Dobieraj¬?c odpowiedni¬? esencj?? jeste¬?my bardziej otwarci a problemy staj¬? si?? bardziej klarowne , wtedy jest du¬?o ¬?atwiej wybra?? mieszank??.
Cerato
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Bardzo wa¬?ny kwiat je¬?li cz??sto zmieniamy terapie lub lekarzy nie widz¬?c szybkich efekt??w, bior¬?c j¬? jestem pewny ¬?e to jest dla mnie dobre , nie mam potrzeby by pyta?? si?? i szuka?? potwierdze?? u innych ludzi b¬?d¬? lekarzy, bardzo ciekawy kwiat dodaje pewno¬?ci siebie i wiar?? w s¬?uszno¬??? sprawy. Bardzo szybko odczu¬?em zmian?? i wielk¬? popraw?? u siebie
Century
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Kiedy zacz¬?¬?em korzysta?? z dobrodziejstw tego kwiatka jego dzia¬?anie by¬?o bardzo widoczne. Przez 2 dni w g¬?owie mia¬?em jedn¬? my¬?l ,,dlaczego'' Mia¬?em bardzo s¬?ab¬? wol?? i je¬?li kto¬? raczej nie z bliskich mnie os??b prosi¬? o co¬? po prostu nie potrafi¬?em powiedzie?? nie:-( smutne ale prawdziwe. Mam pod sob¬? 3 ludzi wi??c powinienem wiedzie?? kiedy powiedzie?? ,,nie,, ale mia¬?em z tym problem do czasu kiedy ta esencja to zmieni¬?a. To jest jakby jaka¬? informacjia dotar¬?a do mnie
i m??wi¬?a dlaczego si?? na to godzisz, naprawd?? niezwyk¬?eSmile Wielka poprawa w moim ¬?yciu
Walnut
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Sytuacja z przed 2 tygodni:-) . Do naszego mieszkania do¬?¬?czy¬?a przysz¬?a te¬?ciowa i za nic w ¬?wiecie nie mog¬?em dopu¬?ci?? my¬?li ¬?e b??d?? z ni¬? ¬?y¬? w pokoju. Jakie¬? zakodowane prze¬?wiadczenie, po prostu b??dzie ¬?le i ju¬?. Mam 25 lat mieszkam razem z dziewczyn¬? jest bardzo dobrze i tu nagle jej mama. Gdyby nie orzech w¬?oski pewnie nie by¬?o by tak fajnie jak jest. M??j umys¬? zrobi¬? si?? elastyczny i dopu¬?ci¬? t¬? my¬?l i zaakceptowa¬?em j¬?. Powiem jeszcze raz ¬?e gdyby nie on szybko sytu¬?acja by si?? zmieni¬?a i musia¬?a by nas opu¬?ci??.
Clematis
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Niemal ¬?e od zawsze mialem problemy ze snem. Chodzi o to ¬?e moglem spac i spac zwlaszcza w dzie??. Kiedy zabieralem sie za czytanie o razu chcialo mi sie spa??, kiedy mialem jakis problem myslalem tylko o moim luzeczku w domu. Rece i nogi mialem zawsze zimne i nie bylo w nich zycia. W sumie to szukalem roznych esenci ¬?eby czuc sie lepiej ale nie potrafilem dobrac odpowiedniej bo myslalem ¬?e to zmeczenie. Po przemysleniach doszedlem do wniosku ze od dziecka zawsze kiedy cos bylo nie tak kiedy w domu cos trzeba bylo zrobic najpierw wymyslalem sobie bol brzucha Smile a gdy bylem troche wiekszy to zaczelem uciekac w sen. Po 3 dniach stosowania Clematis r??ce i nogi cieplutkie zw¬?aszcza w nocy, czytam ksiazki i czytam i nie ma mowy o snie, koncentracja i energia powrocila a zmiana jest niesamowita. Zamierzam brac go miesiac czasu by byc pewnym co do calkowitego uzdrowienia tego aspektu mojego ¬?ycia. Ta esencja jest pomocna dla tych ktorzy wychodz¬? z cia¬?¬? i udaja si?? w podr??¬? astraln¬? ale wcale tego nie chc¬?. Chcia¬?bym zwr??ci?? uwag?? ¬?e jest wiele pomini??tych i istotnych dzia¬?a?? kt??re posiadaj¬? kwiaty Dr Bacha a nie ma ich w opisie zawartych na tej stronie internetowej. Pozdrawiam
Admin
Administrator forum

Do≥Īczy≥: 10 Lis 2005
Odpowiedz z cytatem
Rzeczywi¬?cie, ekstrakt z Powojnika jest zalecany dla os??b, kt??re uciekaj¬? w ¬?wiat fantazji lub sen, aby nie konfrontowa?? si?? z r??¬?nymi przykrymi sytuacjami. Narzekaj¬? p??¬?niej na trudno¬?ci z koncentracj¬? uwagi i zapominaj¬? o r??¬?nych wa¬?nych sprawach. Oczywi¬?cie, mo¬?e to by?? te¬? u nich spos??b wyra¬?anie trudnych emocji w stosunku do r??¬?nych os??b (je¬?li, na przyk¬?ad, sp??¬?niaj¬? si?? regularnie na um??wione spotkania, itp.). Smile
Zobacz profil autoraWy∂lij prywatnĪ wiadomo∂śWy∂lij email
agata zaj¬?c
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Dzie?? dobry Andrzeju odpowiadam na twoje posty,zacznam docenia?? ekstrakty kwiatowe doktora Bacha zmieniam si?? i leczenie jest na plusie i lepiej si?? z tym czuje i radze sobie z ¬?yciem i nabra¬?am pewno¬?ci, zacze¬?am studiowa?? ksi¬?¬?ka o ekstraktach ciekawa, i pozdrawiam Very Happy
and83
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Witaj Agato! Ciesz?? si?? ¬?e zauwa¬?asz zmiany i dzia¬?anie ekstrakt??w tak jak ja i wielu moich znajomych. Moim zdaniem ta metoda powinna zast¬?pic leki psychotropowe i inne chemiczne szkodliwe dla organizmu substancje je¬?li nie jest jeszcze za p??¬?no, chocia¬? i tak mo¬?na j¬? do¬?¬?czy?? do terapii i stosowa?? obie r??wnocze¬?nie je¬?li jest naprawd?? ¬?le. Podobno ¬?r??d¬?em naszych problem??w s¬? przekonania kt??re do 7 roku ¬?ycia przekazali nam rodzice, tzw odkszta¬?cenia czakr, oraz nabyte gdzie po przez r??¬?ne sytuacje kt??rym towarzyszom silne emocje zapadaj¬? w nasz¬? pod¬?wiadomo¬???. Tak¬?e je¬?li my nie przerwiemy tego ¬?a??cuszka, przeka¬?emy nasze negatywne przekonania naszym dzieciom a one swoim itd. Esencje Bacha s¬? jak lekcje ¬?yciowe, informacje kt??re zbli¬?aj¬? nas do ¬?r??d¬?¬? naszej duszy, do ¬?r??d¬?a naszego ja je¬?li im na to pozwolimy.
agata zaj¬?c
Go∂ś

Odpowiedz z cytatem
Dobry wieczur Andrzeju masz racje co do ekstrakt??w dr bacha s¬? ¬?wietne i pomagaj¬?.I cz¬?owiek si?? zmienia na dobre i w ¬?yciu codziennym jest inaczej tak bardziej spokojnie i cz¬?owiek odkrywa si?? na nowo. Pozdrawiam i dzi??ki za odpisanie na wiadomo¬??? przes¬?a agatka zaj¬?c
Moje doswiadczenia!
Nie moŅesz pisaś nowych tematůw
Nie moŅesz odpowiadaś w tematach
Nie moŅesz zmieniaś swoich postůw
Nie moŅesz usuwaś swoich postůw
Nie moŅesz g≥osowaś w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu