Forum FORUM DRBACH.PL Strona Główna
FORUM DRBACH.PL
Centrum Terapii Bacha: dystrybutor Oryginalnych Esencji Kwiatowych Bacha, Kropli Pierwszej Pomocy i innych produkt??w Bacha
Odpowiedz do tematu
nerwica natrectw a ekstarkty bacha
__paulina__
Gość

Odpowiedz z cytatem
tak naprawde nie wiem czy cierpie na nerwice natrectw ale pojawiaja sie u mnie dosc natretne mysli i to o roznej tematyce, nie wiem skad sie one biora , ale czesto dlugo cos analizuje nawet jesli sa to rzeczy prymitywne choc nie zawsze:/, kiedys bylam u psychiatry ale on zamiast zastosowac odp terapie tylko faszerowal mnie tabletkami ktore niewiele pomogly, teraz zakupilam ekstrakt:kasztanowiec bialy wraz z sliwka wisnowa , mam nadzieje ze pozwola uporac sie z moim problem , czy jest szansa??
Krzysztof Tokarz

Odpowiedz z cytatem
Witam
Kasztanowiec biaÂ?y to strzal w dziesiÂ?tk?? przy natÂ?oku natr??tnych, niechcianych myÂ?li, Â?liwa wiÂ?niowa teÂ? jest niezÂ?a jeÂ?li boi si?? Pani Â?e spowodujÂ? one utrat?? kontroli nad sobÂ?, warto rozwazy?? jeszcze co jest przyczynÂ? tych myÂ?li.(PomyÂ?le?? na przyklad o Ostrokrzewie jeÂ?li myÂ?li pojawijÂ? si?? wtedy gdy czuje Pani zÂ?oÂ???, lub o Wodzie Â?rodlanej jeÂ?li jest Pani bardzo skrupulatna i przywiÂ?zuje duÂ?Â? wag?? do zastanego porzÂ?dku etc..)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
nerwica natrectw a ekstarkty bacha